• ZAKAZNICKÁ LINKA
  +420 604 894 580
  l.milatova@email.cz
  Slevy
  • 10% pro seniory
  • 10% pro ZTP klienty
  • 10% pro stálé klienty
   • Po druhém objednání služby
Galerie Objednávka Průběh čištění

Krycí plachta na bazén kvalitniplachty.cz – spolehlivý pomocník

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

plachta na bazén

Bazén na zahradě by rád měl asi každý a to už z důvodu dokonalého požitku a ochlazení v horkých letních dnech. Můžeme si pořídit bazén zapuštěný v  zemi nebo nadzemní bazén. Obě tyto varianty ale mají něco společného. Je to spolehlivá ochrana vodní hladiny před nečistotami a jiným faktorům, které by nám jen znepříjemňovali slunečné dny. Takovou funkci může plnit i obyčejná plachta na bazén – kvalitniplachty.cz.

Nejen  ochrana vody v bazénu

Krycí bazénové plachty, kvalitniplachty.cz, představují v mnoha směrech poměrně  levnou, ale za to velmi účinnou ochranu vody. V porovnání s jinými metodami krytí bazénu, je taková plachta za nízkou cenu, která jistě potěší každého majitele zahradního bazénu a přitom vlastně splní všechny funkce stejně. Pojezdové krytí bazénu je nejen časově náročné na realizaci, ale je také daleko dražší a to už z důvodu použitého materiálu. Plachta na bazén chrání vodní hladinu před nečistotami z okolí a nemusíme se tedy každý den trápit tím, že nám do vody napadalo listí ze stromu nebo hmyz. Sítka na hmyz tak můžeme klidně nechat někde v komoře,pokud si pořídíme spolehlivou ochranu bazénu v podobě kvalitní plachty, kvalitniplachty.cz.

Díky nezbytným vlastnostem a to například  ochraně před UV zářením, jednoduchou manipulací, váží produkt málo a je velmi odolný.

Další výhody bazénových plachet

Jako další výhodu můžeme zmínit i úsporu bazénové chemie. V případě, že jsme si totiž pořídili takovou plachtu, voda v bazénu se odpařuje daleko pomaleni než na přímém slunci a tudíž není potřeba tolik používat bazénovou chemii, která je ovšem k využití bazénu potřeba. Navíc se ještě můžeme setkat s několika druhy takových plachet, ale všechny plní svůj účel dokonale. Jsou to solární plachty, zimní a bezpečnostní plachty.

Solární plachty – kvalitniplachty.cz

Během letního období se bazénová voda ohřívá během dne.  V noci ovšem bohužel dochází k velkým teplotním ztrátám a tak se snažíme vždy vymyslet něco, co by nám vodu v bazénu zanechalo o nějaký ten stupeň teplejší.  Mnoho takových tepelných ztrát jde zejména  přes hladinu. Solární fólie je určena k částečnému ohřevu vody v bazénu. Stejně tak, jak funguje poklička na hrnci, tak funguje i solární plachta. Je tvořena vzduchovými bublinkami, které slouží doslova jako lupy a propouštějí sluneční paprsky do vody bazénu. Solární plachty tak využívají energii dopadajících fotonů ze slunce. Výsledkem je pak vlažná voda, která potěší zejména děti.

 Máte doma atypický tvar bazénu? Nevadí!

Na trhu služeb se dnes můžeme setkat s nejrůznějšími nabídkami firem, které nabízejí spolehlivé řešení pro zahradní bazén. A to může být i atypického tvaru. Plachta na bazén tak představuje ovšem jediné vhodné řešené právě pro takový druh bazénu, kde nelze zrealizovat pevnou pojezdovou ochranu například z polykarbonátu. Vývoj moderních materiálů a technologií  nám tak umožní vytvářet návrhy jakéhokoli tvaru, velikosti a barvy a plachty jsou připraveny splnit svůj účel.  Spolehlivá firma nám v prvé řadě přijde zahradní bazén zaměřit, aby jsme mohli získat dokonalý tvar přesně podle svých představ. materiál je pevný, odolný a můžeme si k němu zakoupit například i naviják na plachtu, který nám umožní dokonalé rozvinutí plachty bez námahy.

 

Označeno v Članky