• ZAKAZNICKÁ LINKA
  +420 604 894 580
  l.milatova@email.cz
  Slevy
  • 10% pro seniory
  • 10% pro ZTP klienty
  • 10% pro stálé klienty
   • Po druhém objednání služby
Galerie Objednávka Průběh čištění

Plachta na pergolu aneb jak si prodloužit léto

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

Milujete grilování, venkovní posezení s přáteli a rodinou, vůni čerstvého vzduchu a přemýšlíte, jak si léto o trochu prodloužit? Máme pro vás řešení! Pokud máte na své zahradě pergolu, která je vaší odpočinkovou zónou, můžete si ji nechat kvalitně zakrytovat a ochránit tak před nepřízní počasí i před sluncem.

Jak na to?

Abychom si mohli dopřát ještě pohodové posezení, je třeba si svou stávající pergolu, zahradní altán nebo přístřešek opatřit kvalitní plachtou, která vyřeší veškerý problém. Tato plachta je výborným řešením proti dešti, proti větru, ale dokonce i proti sněhovým vločkám, neboť léto si můžeme v takovýchto případech prodloužit i do prvních sněhových vloček. Tzv.opláštění  pergoly nebo zahradního přístřešku nám s přehledem provede specializovaná firma, která nám také nabídne nejlepší možné řešení a přesně tak, jak si přejeme.

plachta na pergolu

Výhody zakrytí pergoly

Pokud tedy uvažujete o zakrytí pergoly, měli by jste vědět, jaké výhody to má. Můžete tak mít větší přehled a možná vám to usnadní rozhodování.

Jak už bylo zmíněno, velkou výhodou je určitě ochrana před klimatickými podmínkami, sluncem i mrazem. Plachty, které se k této realizaci používají, ve většině případů disponují vysokou odolností proti vnějším vlivům, jsou velmi pevné a mají skvělé termoizolační vlastnosti. Obavy z toho, že si při prvních mrazech nebudete moci dát s přáteli večeři nebo sklenku vína, jsou zbytečné.

Další výhodou je určitě životnost takové plachty, která se odhaduje zhruba na 15 let, možnost i barevného provedení, velmi snadná údržba a montáž.

Pomoc odborníků je jistě na místě

Určitě se vyplatí svěřit své přání, zakrytovat pergolu nebo zahradní altánek, profesionálům. Mají mnoho zkušeností, které jsou získané praxí. Přesně vědí, jak na to, vědí, co je lepší variantou a snaží se vám samozřejmě odborně poradit. Nebojte se proto takovou firmu oslovit. Určitě si ušetříte nejen nervy, ale také svůj drahocenný čas a peníze. Také díky dokonalému systému opláštění pergoly získáte dokonalou ochranu před nepřízní počasí a to během několika minut. Stejně tak rychle je možná i demontáž plachty, která v horkých letních dnech potřebná prakticky není.

Co tím získáte

Především máte zakrytování zahradního přístřešku, který pohodlně můžete využít po celý rok a nejen v létě. Pokud máte v pergole krb, není nic krásnějšího, než přiložit polínko do plápolajícího ohně, sálat pohodu a teplo z rozehřátého ohně a těšit se na krásně opečené klobásy a vůbec nebude vadit, že zrovna padají první sněhové vločky.

Označeno v Članky