• ZAKAZNICKÁ LINKA
  +420 604 894 580
  l.milatova@email.cz
  Slevy
  • 10% pro seniory
  • 10% pro ZTP klienty
  • 10% pro stálé klienty
   • Po druhém objednání služby
Galerie Objednávka Průběh čištění

Uklízejte jako profík

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

Chcete, aby to u vás doma vypadalo jako ze žurnálu? Přečtěte si tipy jak na profesionální úklid. A pokud se vám bude zdát, že je to přeci jen náročné nebo vám to zabírá příliš mnoho drahocenného času, nechte to na profesionálních firmách, které dokáží uklízet rychle a efektivně.

 

Důležitý je systém

 

Při úklidu je vždy důležitý systém. Jednoduché pravidlo zní postupovat shora dolů. Když budete začínat na konzolích a vrchních policích, všechny drobky i prach budou padat dolů. Tedy na plochy, které teprve budete uklízet. Tak docílíte opravdu dokonalé čistoty. Stejně tak je ideální si podlahu nejprve zamést nebo vysát a pak až vytírat.

 

Pochopitelně i profící mají ve své práci systém, tak aby ji zvládli vykonat co nejrychleji a nejefektivněji. Všimněte si, že odborníci na úklid takřka nepoužívají košťata. Vědí totiž, že víří prach a použití vysavače je mnohem efektivnější. Navíc se vyvarujete tomu, že by vám na podlaze zůstal nepořádek, který by se namotal na hadr nebo mop.

Icleaner

Pozor na čistící prostředky

 

Někdy je potřeba odložit nádobu s čistícím prostředkem. Chemikálie by však nikdy neměli stát na nábytku, obzvlášť pokud je dřevěný. Na povrchu by od lahví mohla zůstat kolečka. Navíc na sluníčku může dojít k odpařování a následnému prasknutí láhve. To, co by následovalo raději ani nedomýšlet. Ideální je mít na přípravky prázdný kbelík nebo jinou nádobu. A když je nutné je odložit na nějaký povrch, udělejte to vždy na hadr. Ostatně na čistý hadr je vhodné odkládat i kbelík s vodou. Zamezíte tak vylití na podlahu.

 

Profesionálové mají pochopitelně na veškeré přípravky své místo na speciálních vozíčcích a podobně. Navíc vědí, jak s kterým přípravkem zacházet a znají pravidla, kam je smějí odložit a na jaký povrch je použít. Jsou na to vyškolení a vzdělání. Možná se zdá, že na úklid není škola potřeba, ale přece jen jde o práci s chemikáliemi a často nebezpečnými. I vy si dejte pozor, abyste na svůj drahý kus nábytku nepoužili chemii, která by ho místo vyčištění poničila.

 

Jak na mytí oken

 

Mytí oken zřejmě není oblíbenou činností nikoho z nás. Jak to tedy udělat rychle, správně a jednoduše? Možná to bude znít zvláštně, ale vhodné je mýt okna studenou vodou, která se pomaleji odpařuje a nebude vám tak zasychat pod rukama. Teplá voda často uschne dříve, než stihneme vzít do ruky stěrku a nadělá nevzhledné kapičky.

 

Profíci budou pravděpodobně na čištění oken používat speciální vysavače. Ty si samozřejmě lze pořídit i domů, ale pokud s nimi neumíte zacházet, nadělají často více škody než užitku, protože zanechávají na oknech šmouhy, které je třeba rozleštit hadrem. Nebo v lepším případě leštícím papírem, který je vyrobený přímo na leštění skel.

 

Není to hračka

 

Mít perfektně uklizený celý dům není hračka. A není žádná ostuda obrátit se na odborníky, kteří vědí, co dělají, úklid jim zabere méně času než vám a navíc bude lépe uklizeno. To si neberte osobně, mají zkrátka k dispozici speciální nástroje a čisticí prostředky, se kterými je úklid jednodušší a efektivnější. A další plus úklidu od firmy? Získáte více volného času pro sebe nebo svou rodinu!

Označeno v Članky