• ZAKAZNICKÁ LINKA
  +420 604 894 580
  l.milatova@email.cz
  Slevy
  • 10% pro seniory
  • 10% pro ZTP klienty
  • 10% pro stálé klienty
   • Po druhém objednání služby
Galerie Objednávka Průběh čištění

Jak vypadá profesionální úklid domácnosti

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

Úklid. Je běžnou součástí života a nikdy není zcela hotový. Na jedné straně skončíte a na druhé můžete začít znovu. Úklid spoustě z nás zabere spoustu drahocenného času. Kdo by však nechtěl mít perfektně uklizený domov? A ještě bez práce. Možná se vám zdá zbytečné platit za něco, co si můžete udělat sami, ale není to tak docela pravda. Není to zbytečné.

CLEAN PRAHA.COM

Efektivně a rychle

 

Vždy jde hlavně o čas a tak i úklid by měl být zejména rychlý a efektivní. Jak tedy efektivně uklízet? Vždy je důležité začít od stropu a postupovat k podlaze. Od oken a dveří do středu místnosti. Je rozdíl, pokud se do efektivního úklidu pustíte sami nebo najmete firmu? Ano. Velký.

 

Prvním faktem je, že zkušení pracovníci ví, jak pečovat o různé druhy povrchů. Znají všechny typy podlah i nábytku a vždy si ví rady, jaký přípravek použít, aby byl úklid šetrný, bezpečný a přitom precizní. Navíc mají profíci pomůcky, které si pravděpodobně na běžný úklid svého domu nepořídíte. Jsou účinnější a výkonnější. Od speciálních hadříků po vysavače a profesionální mopy.

Jaký úklid vybrat

 

Profesionálové vám rádi udělají pravidelný úklid, který zahrnuje mytí podlah, utírání prachu a úklid sociálního zařízení. Některé firmy můžete požádat také o zalévání květin nebo vyžehlení prádla. Druhou z možností je požádat o velký, generální úklid. Často se nazývá jarní nebo vánoční, ale profíci vám ho rádi zařídí i v parném létě. Do tohoto úklidu je zahrnuté také mytí oken, žaluzií nebo čištění koberců. Většinou do něj patří také čištění matrací nebo sedaček. A pokud potřebujete uklidit byt po rekonstrukci nebo malování, není to také nejmenší problém.

 

I uklízečky potřebují vzdělání

 

Možná si říkáte, že úklid zvládne každý. Profesionální úklid však vykonávají odborníci se vzděláním a praxí. Často absolvují nejrůznější úklidové kurzy, aby měli opravdu rozhled a moderní přístup k úklidu. Jaké jsou tedy výhody profesionálního úklidu? Do vašeho domu přijede vyškolený personál se zkušenostmi, který poskytne různé typy úklidu podle vašeho přání. Navíc profíci dokáží uklízet opravdu rychle a efektivně s profesionálními čistícími přípravky a speciálními úklidovými pomůckami.

 

Pokud se rozhodnete pro profesionální úklid, nemějte výčitky svědomí, že sami úklid nezvládáte. Je to právě naopak. Rozhodli jste se svěřit to nejcennější někomu, kdo tomu rozumí a svůj volný čas můžete navíc věnovat dětem, svému protějšku nebo koníčkům. A čas je to nejdůležitější, co v životě máme.

Označeno v Članky